Tel.: +421 905 409 669      

e-mail: awreal-ZVNC-awreal.sk

Odkúpenie nehnuteľnosti
Odkúpenie nehnuteľnosti
A-W REAL
A-W REAL
A-W REAL 2
A-W REAL 2

Nízkoenergetický bungalow vysokej kvaliy - NOVOSTAVBA 4-izbových rodinných domov na kľúc v obci POVODA - časť Lidér Tejed!!! Cena 130 000 €

Cena:
130 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Povoda
Ulica: Lidér Tejed
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 615 m2
Energ. certifikát: A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:102131649
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový rodinný dom /bungalow/ vyhotovený NA KĽÚČ so zastavanou plochou 148 m2 vrátane terasy 21 m2 v obci Povoda, časť Lidér Tejed. Jedná sa o nepodpivničenú prízemnú stavbu s max. rozmermi 9,70 x 14,20 m do tvaru " L " so zasunutou vstupnou časťou a s čiastočne prekrytou terasou. Strecha: sedlová s valbami /väzníková/. Hlavný vstup do domu je orientovaný na juhovýchod /pri domoch v zrkadlovom obraze na juhozápad/ a je z čelnej strany domu.
RD sú murované z tehál /obvodové murivo s hrúbkou 300mm vyhotovené z keramických tehál HELUZ FAMILY 30/, obvodová stena je zateplená fasádnym polystyrénom hrúbky 100 mm.
V danej lokalite je navrhnutých 6 samostatne stojacích rodinných domov. RD budú prístupné zo súkromnej prístupovej komunikácie. Pre každý dom sú navrhnuté odstavné plochy pre dve osobné autá. Všetky RD budú rovnaké, dva domy budú postavené v zrkadlovom obraze.
Na verejný rozvod plynu domy nebudú napojené. Vykurovanie domov je podlahové elektrické, resp. krbom /v cene je predpríprava na krb/. Dažďová voda zo strechy domov je odvedená do vsakovacieho zariadenia na pozemku každého domu.

Plocha: úžitková 127m2, zastavaná 148m2, pozemku 615m2. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.

Dispozičné riešenie:
Vstup do domu je z čelnej strany cez krytý vstup - závetrie. Z predsiene je prístupný WC a z chodby sú prístupné ostatné miestnosti domu - predsieň, chodba, obývacia izba s kuchyňou a terasou. Denná časť domu je situovaná blízko predsiene cez chodbu. Nočná časť domu je prístupná z chodby: ako spálňa, dve detské izby, kúpeľňa, WC. Terasa je čiastočne prekrytá a je prístupná z obývacej izby.

Ukončenie výstavby cca. 12/2017-1/2018 aj s vonkajšími úpravami - parkovanie pre 2 autá - prístupový chodník - vstup do domu, upravený vyrovnaný pozemok a oplotenie V CENE.
V cene nie je kuchynská linka iba predpríprava kuchyne.

Cena 130 000 €

Ponuka našich služieb :
- Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností
- Sprostredkovanie poskytnutia úverov
- Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov
- Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov
Zodpovedný prístup MAKLÉROV zaručuje spokojnosť našich klientov. Viac nehnuteľností nájdete na www.awreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Takács
Telefón:0917 656 551
E-mail:andrea.takacs-ZVNC-awreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2