Tel.: +421 905 409 669      

e-mail: awreal-ZVNC-awreal.sk

Odkúpenie nehnuteľnosti
Odkúpenie nehnuteľnosti
A-W REAL
A-W REAL
A-W REAL 2
A-W REAL 2
Csoportkép

Predaj POHOSTINSTVA : Hostinec LANBA + 2 izbový byt + garáž pre 3 autá + záhradný altánok + záhradný krb + jakuzzi v obci Horná Potôň, časť Čečínska Potôň! Cena 460 000 €

Cena:
460 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Horná Potôň
Ulica: Cečínska Potôň
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 410 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:102131856
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

A-W Real Vám ponúka na predaj pohostinstvo: Hostinec Lanba v obci Horná Potôň, časť Cečínska Potôň. Plocha: úžitková 410 m2, zastavaná 490 m2, pozemku 1316 m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Budova je prízemná, postavená z tehál, má novú strechu a je zateplená.
Hostinec LANBA sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí v obci Čečínska Potôň, vzdialený iba 10 km od Dunajskej Stredy. Jedná sa o pohostinstvo s viac ako 10 ročnou históriou na poli gastronómie, známe je teda nielen tu v okolí. Hostinec sa predáva s kompletným, profesionálnym vybavením vrátane baru a kuchyne s odsávaním, umyváreň, všetko je plne funkčné. K pohostinstvu ďalej prislúcha aj jeden 2-izbový byt, garáž pre 3 autá, záhradný altánok, plne funkčný záhradný krb a jakuzzi, pivničné priestory, sklad.
Priestor je rozdelený do troch reštauračných zón, vstupnej haly, ktorá nadväzuje na barovú časť, kuchyňu, zázemie a potravinový sklad, sociálne vybavenie pre personál a toalety pre hostí. Hosinstvo disponuje s jednou veľkou sálou, ktorá má kapacitu 70 osôb a s jednou menšou samostatnou tanečnou sálou, ďalej je k dispozícii plne funkčná ďalšia samostatná sála s barom, ďalej vyše 30 miest na vonkajšej terase.
Stavba je napojená na mestskú vodovodnú a sieť, elektrinu a plyn. Na pozemku je aj studňa. Kanalizácia: žumpa. Kúrenie je plynové - radiátory. Nehnuteľnosť je klimatizovaná. V cene nehnuteľnosti je aj kompletné zariadenie pohostinstva.Cena 460 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Narancsik
Telefón:0917 656 551
E-mail:andrea.narancsik-ZVNC-awreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2