Tel.: +421 905 409 669      

e-mail: awreal-ZVNC-awreal.sk

Odkúpenie nehnuteľnosti
Odkúpenie nehnuteľnosti
A-W REAL
A-W REAL
A-W REAL 2
A-W REAL 2
Csoportkép

Pre náročných - Úžasný a luxusne zariadený 3 izbový byt s garážou a veľkou terasou v Dunajskej Strede

Cena:
147 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Dunajská Streda
Ulica: Záhradnícka
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 133 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 0 / 0
Energ. certifikát: A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:0103205
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj úžasný a luxusne zariadený 3 izbový byt s garážou a veľkou terasou v Dunajskej Strede na Záhradníckej ulici. Byt sa nachádza na 4. poschodí a prešiel celkovou rekonštrukciou. Celková plocha bytu je 133 m2.
Dispozičné riešenie: pri vstupe do bytu je vstupná hala vo výmere 7,8 m2 s rolldorom, odkiaľ sa vstupuje na chodbu vo výmere 9,8 m2. Vľavo od vstupu na chodbu je jedáleň a obývačka spojená s kuchyňou. Celková výmera tejto časti bytu je 57,4 m2. Vpravo od vstupu na chodbu sa nachádza otvorená pracovňa vo výmere 8 m2. Odtiaľ sa vchádza do nočnej časti bytu, kde sa nachádzajú 2 izby. Jedna izba je vo výmere 15,7 m2 a druhá izba je vo výmere 13,1 m2. V tejto časti bytu sa nachádza aj toaleta (1,4 m2) a veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom (10 m2), s možnosťou pridania vane.
Oproti vstupu je veľká terasa s krásnym výhľadom vo výmere 9,68 m2, ktorá bola v roku 2019 kompletne rekonštruovaná a vybavená novou odnímateľnou markízou.

Obývacia miestnosť je vybavená klimatizačným zariadením a krbom. Veľkou výhodou bytu je samostatné bývanie na najvyššom poschodí, ktoré zabezpečuje súkromie, tiché a kľudné posedenie na terase s krásnym výhľadom.

Mesačné náklady sú cca 150 €/mesiac. Pri vstupe do podzemných garáží sa nachádza aj spoločná kočikáreň.
V byte je podlahové kúrenie, klimatizácia, samostatný bojler a elektrický kotol pre vlastné kúrenie. Bytovka bola zateplená v roku 2012. Celý byt je luxusne zariadený a zariadenie je zahrnuté do ceny bytu.
Občianska vybavenosť: Lidl, Billa, Jednota, nemocnica, súkromné zdravotné strediská, lekárne, ZŠ, materská škola, detské centrum.
Cena nehnuteľnosti (spolu so zariadením a s garážou) je 147 000 € a sú v nej zahrnuté všetky poplatky ako aj právny a hypotekárny servis.

Maklér:

makler
Maklér:Patrícia Gálusová
Telefón:0918 846 340
E-mail:patricia.galusova-ZVNC-awreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2